Išskirtinė paslauga

Skrydis oro balionu

Išskirtinė paslauga – skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – tai neapsakomas grožis ir įsimintinos akimirkos tarp žemės ir dangaus! www.skriskimekartu.lt Atvykusiems svečiams galime pasiūlyti įvairių pramogų: skrydžius oro balionu, pažaisti lauko tenisą, paiškylauti dviračiais bei pėsčiomis, paplaukioti baidarėmis. Galimos įvairios specialios gydymo procedūros netoliese esančiose sanatorijose.

Papildomos paslaugos

Ankstyvas/vėlyvas išvykimas, transporto paslaugos, dovanų kuponai, ekskursijų organizavimas Birštono mieste ir jo apylinkėse, gėlių užsakymas ir pristatymas, rūbų skalbimas ir lyginimas, jodinėjimas žirgais, priimame su gyvūnais.

Konferencijų organizavimas

Organizuojame konferencijas, seminarus, mokymus Birštono Kultūros centre. Birštono Kultūros Centre yra dvi konferencijų salės, kurios talpina nuo 20 iki 70 žmonių. Šalia yra viešbučiai/svečių namai svečiams apgyvendinti. Patogus privažiavimas. Automobilių stovėjimo aikštelė. Sukurta maloni, jauki aplinka konferencijų dalyviams bei svečiams. Techninės įrangos nuoma, paruošimas ir priežiūra renginio metu. Organizuojame kavos pertraukėles, pietus.

Kavinės užsakymas banketams

Organizuojame banketus, furšetus, vaikų šventes, gimtadienius, įmonės jubiliejus,naujametinius renginius bei kitų švenčių maitinimo paslaugas. Kiekviena Jūsų šventė yra Jums vienintelė ir išskirtinė, todėl kiekvienam pobūviui mes sudarome atskirą valgiaraštį, atsižvelgdami į šventės tematiką, biudžetą, dalyvių skaičių ir kitus pageidavimus

Sodybos užsakymas grupei

Kaimo turizmo sodyba “ Panemunio sodyba” yra pritaikyta tiek ramiam šeimos poilsiui, tiek švęsti Jūsų ar Jūsų draugų šventes. Visuose namuose yra dideli kambariai su židiniu, kur gali susėsti visa Jūsų kompanija, praleisti puikius vakarus www.panemuniosodyba.lt

Scroll to Top